O NÁS

nábytek Karel

Naše firma, zabývající se výrobou nábytku na míru (kuchyňské linky, vestavné skříně, nábytek do dětských pokojů, ložnic a obývacích pokojů, kancelářského nábytku aj.), funguje na trhu už od roku 1999.

V roce 2005 jsme otevřeli v Rychvaldu kuchyňské studio, pro zlepšení poskytovaných služeb v oblasti kuchyňského nábytku a rozšířili naší nabídku o prodej vestavných a volně stojících spotřebičů. V červnu 2011 jsme přestěhovali naše kuchyňské studio do Ostravy – Radvanic. V našem kuchyňském studiu je možné vidět provedení kuchyňských linek a vestavných skříní, ale také vybírat z celé řady materiálů, ze kterých tyto kuchyně, vestavné skříně a nábytek na míru vyrábíme, jako jsou: lamina, dvířka, pracovní desky, vzorníky skel pro výplně, aj.. V našem kuchyňském studiu zpracováváme 3D návrhy na počítači. Celá realizace kuchyní, vestavných skříní a nábytku na míru je prováděna našimi zkušenými a proškolenými zaměstnanci a výroba probíhá na strojích renomovaných českých i zahraničních firem.

nábytek Karel

Kuchyňské linky, vestavné skříně a ostatní nábytek na míru vyrábíme z lamina, foliovaných a lakovaných MDF, z dýhy či masivu. Dvířka, korpusy a pracovní desky používáme od renomovaných českých, rakouských a německých firem. Kuchyňská dvířka mohou být v provedení lamino s ABS hranou 2 mm, foliovaná mdf v matném, lesklém či patinovaném vzhledu a různém frézování, lakovaná mdf v matném nebo lesklém vzhledu v různém frézování, popř. z dýhy či masivu.

Ke kuchyním také dodáváme drátěný program vnitřní i vnější (drátěné koše a výsuvy, potravinové skříně, závěsné programy, vestavné odpadkové koše, sortery aj.). Dále je také možné ke kuchyni dodat vestavné a volně stojící spotřebiče různých značek, dřezy a baterie firem Franke a Blanco (nerezové, granitové, keramické).

realizace kuchyňských linek

nábytek Karel
  1. Vyměření u zákazníka (popřípadě zákazník si do kuchyňského studia přinese základní rozměry kuchyně či projektovou dokumentaci bez nutnosti vyměření – vyměření následuje po zpracování 3D návrhu).
  2. Zpracování 3D projektu včetně kalkulace zdarma.
  3. Konzultace projektu a výběr materiálů popř. spotřebičů v naší prodejně.
  4. Termín zhotovení je 3 – 6 týdnů od podpisu smlouvy a složení zálohy.
  5. V případě zájmu o realizace kuchyně u nás sepsání smlouvy o dílo s pevným termínem zhotovení a pevnou cenou včetně dovozu a montáže, složení zálohy ve výši 50 % z ceny kuchyně.
  6. Montáž kuchyně u zákazníka (1 – 2 dny v závislosti na velikosti a provedení kuchyňské linky).
  7. Převzetí díla na základě předávacího protokolu a doplatek dle smlouvy.

Veškeré kroky v realizaci Vaší kuchyně vykonávají zaměstnanci naší firmy.

Při realizaci ostatního nábytku postupujeme individuálně dle každé zakázky a přání zákazníka.


KONTAKT

Kuchyňské studio
Těšínská 48/213
716 00 Ostrava – Radvanice
(přímo na autobusové zastávce U Švasty směrem do centra Ostravy)

Tel./Fax: 596 546 051
Mobil: 733 604 631

Provozní doba:
Po – Pá 11,00 – 13,30 14,00 – 18,00

NOVINKY